piatok 1. januára 2016

Šťastný nový rok 2016!

 31. december je za nami a s ním aj rok 2015. Nech už ste ho prežili akokoľvek, či už bol neuveriteľne úžasný alebo plný sklamania, teraz máte možnosť napísať za ním tlstú čiaru a privítať prvý január s otvorenou náručou. 
 Hovorí sa: "Ako na Nový rok, tak po celý rok!" Veríte tomu? Ak áno, tak ste tento deň strávili tak, ako by ste chceli stráviť nasledujúci rok – a preto aj ja píšem tento článok. Jednak aby som vôbec sadla za počítač s úmyslom písať články, a aj aby blog v zdraví prežil nasledujúcich 365 dní. Niežeby som bola poverčivá.
 Dávate si novoročné predsavzatia? Ja teda určite áno – ako každý rok. Čo na tom, že sa mi ich ešte nikdy nepodarilo dodržať – verím (skôr dúfam) však, že tento rok sa o to aspoň pokúsim.
 Vášnivý čitatelia si možno dávajú knižné výzvy, najčastejšie asi počet kníh, ktoré chcú za rok 2016 prečítať. Všetci majú rozumné čísla, tak do 80 kníh, iba ja som tu úplne odveci zo svojou dvestovkou. Nevadí.
 Nový rok nám priniesol množstvo každoročných klišé na sociálnych sieťach, kopu statusov a tradičné „Page 01 of 365“. A aby som nezabudla na to najlepšie: priniesol aj sneh, aspoň teda do môjho mesta. Lepšiu novoročnú atmosféru a neskorý vianočný darček si ani neviem predstaviť. Už sa vidím, ako hneď po vyliečení vyletím do najväčšej fujavice a skončím v posteli na ďalší týždeň :D
 A mimochodom, všetko najlepšie do Nového roku. Nech je lepší ako ten predchádzajúci. 

2 komentáre:

  1. Aj tebe šťastný nový rok. :)
    Vyhláseniam ako "Ako na Nový rok, tak po celý rok." neverím, nedáva mi to žiaden zmysel - počas roka sa všeličo mení, či už sú to ročné obdobia alebo ľudia, málokto ostane presne taký istý ako 1. januára.
    So svojím rokom 2015 som celkom spokojná, beriem to z tej stránky, že mohol byť aj horší. :D Dúfam, že aj ty si mala dobrý rok, a 2016 bude prípadne ešte lepší.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásný Nový rok i tobě! Hodně štěstí, zážitků, zkrátka všechno nejlepší, užij si nový rok naplno :)

    OdpovedaťOdstrániť