utorok 7. júna 2016

Návrat strateného blogera

 Lovu zdar bratia a sestry!
 Stále žijem. Prežila som Francúzsko (len tak-tak), stihla som včas odovzdať výtvarnú prácu (*kašeľ* aj keď boli dve a na tú do školy som sa s dovolením učiteľa vykašľala ale to nie je podstatné *kašeľ*) a napísať testy (tak na trojky)! Blíži sa koniec školského roka a ja mám, samozrejme, všetko pod kontrolou. Stíham sa učiť na testy, nemusím si opravovať žiadne predmety;


takže mi pochopiteľne ostáva kopa času na blog

 Som si plne vedomá faktu, že som napísala: "Po apríli by mal byť blog plne v prevádzke". Človek si pod tým asi predstaví 1. máj, nie 7. jún, však? Naozaj som chcela pridať ďalšiu časť Zo zákulisia príbehov. Mala som pripravený dokument, aj skopírované otázky, lenže keď som si ich prečítala všetky, dvakrát a poriadne, tak mi došlo, že nad niektorými otázkami som sa musela poriadne zamyslieť a nenašla som odpoveď. Najmä teda „kvíz pre autorov“ ma totálne dorazil a zrazu mi prišlo, akoby môj príbeh bol úplne nepremyslený. Možno to trochu preháňam a na napísanie Povstania by stačilo iba doladiť pár vecí, aby sa v tom ľudia vyznali lepšie, ale jednoducho mi aktuálny stav sveta tejto pravdepodobnej pentalógie nepríde dostatočne prepracovaný na to, aby som o ňom písala do tohto projektu, nebodaj ešte písala ďalšie kapitoly.
 Preto plánujem stráviť nejaký čas nad mapou, históriou jednotlivých krajín, nad rodokmeňmi postáv – jednoducho nad tým budem sedieť dokým s tým nebudem aspoň trochu spokojná :D
 Samotný článok na túto tému pribudne asi skôr, pretože tie otázky nie sú zas až také zložité a nevyžadujú vymyslieť zákonom chránené pamiatky, ktoré sa nachádzajú v krajine, okolo ktorej prepláva vaša postava, no predsa si na to chcem nechať čas.
 Samotné Povstanie (ak by to niekoho zaujímalo :D) tak skoro asi písať nezačnem – ale ak by si ho chcel niekto prečítať, určite to nejak spomeniem na blogu a pridám aj svoj účet na wattpade, kam budem pridávať kapitoly. Jedného dňa. 

 Tak a týmto je už naozaj blog oficiálne plne v prevádzke. 


3 komentáre:

 1. Uuuha, tak to ma mrzí, že sa ti zdá príbeh neprepracovaný. Ale na druhej strane je to aj dobré, lebo aspoň vieš, na čom máš zapracovať. Pred pár rokmi by som si fakt želala, keby to aj mne niekto povedal :D
  Držím palce!

  A inak nebola si jediná stratená. Ja som toho mala toľko, že s Moon sme za máj ani nestihli zverejniť projekt. Ale konečne mám už za sebou tie blbé skúšky a začali mi prázdniny. Takže teraz budem asi všetko dobiehať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No aj mňa to mrzí :D Ale máš úplnú pravdu. Pomohlo mi to hlavne si uvedomiť, koľko toho treba lepšie spracovať.
   Ďakujem! :)

   Osud študentov :D Aspoň konečne budeš mať viac voľného času a menej stresov.

   Odstrániť
  2. Stresu menej, pokiaľ nepomyslím na bakalárku a budúci rok. Profák nám povedal, aby sme rozmýšľali o tom, ako spracujeme tému už aj cez leto.
   No haha. Doteraz som iba skúškovala a mala nervy, určite tomu budem celé leto venovať pozornosť :D

   Odstrániť